Wiele osób wierzy, że są w stanie samodzielnie odpowiednio zaaranżować swój dom lub mieszkanie, ale inscenizacja dla nieruchomości to coś więcej niż tylko usunięcie bałaganu i odświeżenie kilku mebli.
My udoskonaliliśmy formułę home stagingu, dzięki czemu nieruchomość natychmiast wpłynie na emocjonalną reakcję nabywcy. Biorąc pod uwagę finansowe i emocjonalne aspekty kupowania, staramy się pomóc klientom na jak największym obszarze.
Nasze pomysły zmieniają pomieszczenia w wizualne historie, pobudzając wyobraźnię kupujących, którzy często nie czują się zainspirowani pustymi nieruchomościami.

Home staging

 

Twój dom lub mieszkanie, stylizowany, ale jednocześnie rozpoznawalny, przyciągnie uwagę i pozostawi niezapomniane wrażenie.
Home staging dla nieruchomości nie dotyczy wyłącznie wolnych lokali. Pracujemy również w nieruchomościach, które są zamieszkane i przeznaczone do sprzedaży.
Skontaktuj się z naszą firmą, aby uzyskać konsultację i już dziś pomyśl ile możesz zyskać na współpracy z naszą firmą.

Dlaczego Home Staging?

 

Czas w którym podejmujemy decyzje czy nieruchomość nam się podoba to 90 sekund
Dzięki Home Staging skracamy proces sprzedaży o ok. 40%
Usługa Home Staging podnosi wartość nieruchomości średnio o 10-12% przy niskim budżecie
Home staging to profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu
Usługa ma za zadanie podkreślić atuty i potencjał nieruchomości
Dzięki usłudze Home staging szybciej sfinalizujesz transakcję sukcesem.

Najważniejsze zasady

 

Jest wiele zasad, które należy spełnić, by wnętrze wydawało się bardziej atrakcyjne. Niektóre działania wymagają gruntownego remontu. Lecz są również działania, które nie drenują portfela tak bardzo, a efekty mogą być bardzo dobre. Oto one:

  • Zadbaj o porządek – przede wszystkim zadbaj o porządek. To bardzo istotna kwestia, ponieważ nikt nie kupi brudnego mieszkania. Warto również uprzątnąć bibeloty i osobiste przedmioty.
  • Dodatki – po uprzątnięciu mieszkania, skorzystaj z dyskretnych ozdób takich jak kwiaty bądź ładne świece. Dzięki temu, we wnętrzu zrobi się przytulniej.
  • Łazienka i kuchnia muszą błyszczeć – te dwa pomieszczenia są sprawdzane szczególnie pod kątem czystości.
  • Ważne są kolory – kolory jakie panują we wnętrzu potrafią zepsuć pierwsze wrażenie bądź wręcz przeciwnie. Sprawić, że chce się w nim zostać na dłużej. Jeżeli budżet na to pozwala odmalujmy ściany na jasne kolory. Jeżeli nie, to zadbajmy przy ciemnych ścianach o jasne dodatki.
  • Światło – zadbajcie by światło (sztuczne bądź słoneczne) tworzyło idealne przedstawienie dla klienta. Jeżeli w mieszkaniu jest ciemno, zaproś klienta po zmroku i zastosuj kombinację wielu lamp. Najlepiej o ciepłych odcieniach.
  • Meble – zadbaj o to, by duże meble stały pod ścianą a środek był możliwie wolny. Ma to optycznie powiększyć przestrzeń mieszkania.
  • Zapach – zanim pojawi się klient warto przewietrzyć mieszkanie. Można również spróbować odświeżacza powietrza. Od samego wejścia klient musi się czuć dobrze we wnętrzu. A miły, świeży zapach to umożliwia.

OFERTA

-Konsultacje od 200 zł
-Raport od 350 zł
-Projekt od 400 zł
-Realizacja od 1500 – 6000 zł
-Fotografia od 300 zł

Call Now Button